Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 09.08.2023 15:13
Кількість переглядів: 65

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ
детального плану території для реконструкції індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями ветеринарної амбулаторії
на вул.Шашкевича М.,33 в м.Жидачеві Стрийського району
Львівської області
Відповідно до статті  21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території для реконструкції індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями ветеринарної амбулаторії на вул.Шашкевича М.,33 в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (надалі – ДПТ), (ініціатор Тижбір О.Я.) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.
Територія, на яку розглядається ДПТ знаходиться в західній частині м.Жидачева на вул.Шашкевича М., 33 в межах населеного пункту в кварталі житлової та громадської забудови.
В межах проектованої території передбачається реконструкція індивідуального житлового будинку з розміщенням вбудованих приміщень ветеринарної амбулаторії без стаціонару, а також необхідний комплекс заходів щодо благоустрою.
Перелік текстових матеріалів, пояснювальна записка :
Комплексна оцінка території: просторово-планувальна організація території ( ситуаційний план,планувальний каркас та системи розселення), землеустрій та землевпорядкування (сучасне використання земель), природоохоронні та ланшафтно-рекреаційні території, обмеження у використанні земельних ділянок (існуючі обмеження у використанні земельних ділянок),забудова територій та господарська діяльність (розміщення житлового фонду, розміщення ділових центрів та інноваційних об’єктів, розміщення виробничих об’єктів, збереження традиційного середовища), обслуговування населення, транспортна мобільність та інфраструктура, транспортні зв’язки та транспортний попит, організація зовнішнього сполучення, організація громадського транспорту, організаціяи пішохідних зв’язків та велосипедної інфраструктури, організація паркувального простору).
Обгрунтування проектних рішень: просторово-планувальна організація території, природоохоронні та ланшафтно-рекреаційні території, обмеження у використанні земельних ділянок, функціональне зонування території детального планування, забудова територій та господарська діяльність, обслуговування населення, транспортна мобільність та інфраструктура, інженерне забезпечення території, трубопровідний транспорт та телекомунікації, інженерна підготовка та благоустрій території, землеустрій та землевпорядкування, план реалізації містобудівної документації, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища, Інженерно-технічні заходи цивільного захисту.

Перелік графічних матеріалів із зазначенням масштабу:
- Схема розташування території детального плану території в системі планувальної структури населеного пункту, М 1:5000;
- План сучасного використання території та схема існуючих обмежень у використанні земель, М 1:500;
- Проектний план та схема проектних обмежень у використанні земель, М 1:500;
- План функціонального зонування території, М 1:500;
- Схема транспортної мобільності та інфраструктури, М 1:500. Креслення поперечних профілів вулиць М 1:200.
- Схема інженерної підготовки, благоустрою території та вертикального планування, М 1:500
- План червоних ліній, М 1:500;
-Схема інженерного забезпечення території, М 1:500.
- Інженерно-технічні заходи цивільного захисту, М 1:500.
- План сучасного використання земель за формою власності із зазначенням категорій та виду цільового призначення з урахуванням наявних обмежень, обтяжень.
- План обмежень у використанні земель, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру на підставі розробленої містобудівної документації.
    Замовник ДПТ: Жидачівська міська рада.
Розробник ДПТ: ПП «Центр ринкових досліджень»
Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 27.04.2023 р. № 1869 «Про  надання  дозволу  на розроблення детального плану території   у місті Жидачеві на вул. Шашкевича М.,33» .
Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада,  відділ архітектури та містобудування, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).
Строк ознайомлення з детальним планом території – до  11 вересня  2023 року включно.
       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:
-повнолітні дієздатні  фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;
-юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
-власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
-представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
-народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
            Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
            Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
            Пропозиції направляти на адресу:
81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;
e-mail: zhidachiv-miskrada.gov.ua.
            Термін подачі пропозицій до  11 вересня  2023 року включно.
          Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури та містобудування Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 14.03.2023 р. № 18-АГ).
           Громадські слухання та розгляд пропозицій відбудуться 11 вересня  2023 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, другий поверх).  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень