30 ЛИПНЯ - РІЧНИЦЯ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ІГОРЯ КАПУСТИНСЬКОГО

Дата: 28.07.2023 16:41

Ігор Капустинський народився 7 серпня 1962 року на Жидачівщині, в с.Бережниця. Навчався у місцевій школі, тривалий період проживав у Харкові, але не забував про рідне село і рідну землю, де б він не був. Він мав золоті руки вмілого майстра-будівельника. На початку повномасштабної російської агресії він повернувся із роботи з-за кордону та без вагань пішов захищати рідну землю. Так його виховали в українській патріотичній родині, тож він не міг вчинити по-іншому.

4 серпня 2022 року у селі Бережниця Жидачівської громади прощалися із воїном Ігорем Капустинським, який помер 30 липня 2022 року від отриманої важкої травми  під час виконання бойового завдання неподалік Краматорська.

19 травня 2023 року у селі Бережниця, на фасаді місцевої школи, в якій навчався Ігор Капустинський, відкрили меморіальну дошку на вшанування пам’яті захисника України.

Вічна память, шана і слава Герою!