28 ЛИПНЯ - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 27.07.2023 17:08

28 липня ми відзначаємо державне свято – День Української Державності, яке встановлено Указом Президента України від 24 серпня 2021 року.

День Української Державності відзначаємо в час жорстокої війни, але відзначаємо попри все, бо українців не зламати. Ми спираємось на понад тисячолітню історію українського державотворення, яке сягає своїм корінням часів заснування Києва та розквіту  держави за часів Князя Володимира Великого – державотворця, який прийняттям у 988 році Християнства засвідчив наш цивілізаційний вибір.

Після всього, що пройшов наш народ, ми навчилися на століття. Українці ніколи не віддадуть своєї Незалежності. Сьогодні нам всім важливо берегти єдність і працювати разом на Перемогу. Я вдячний всім, хто захищає Українську Державу.

Вічна слава Героям, які віддали своє життя за нашу Свободу!

Слава Україні!

Жидачівський міський голова               Володимир ЛЕВКО