ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 27.07.2023 16:58

27 липня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Процана відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

На засіданні виконавчого комітету розглянули та прийняли рішення про затвердження стартової ціни для продажу об’єкта малої приватизації, а також рішення про оголошення конкурсу по відбору суб’єкта оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка знаходиться на території Жидачівської громади, для її продажу у власність шляхом викупу. Рішенням виконавчого комітету міської ради утворено координаційний центр підтримки цивільного населення при Жидачівській міській територіальній громаді. Члени виконавчого комітету  також розглянули та прийняли рішення, які стосуються розв’язання питань соціально-правового захисту малолітніх дітей та ряду інших питань соціального захисту мешканців громади.