A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ РОЗРОБЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 27.07.2023 11:21
Кількість переглядів: 100

      26 липня в межах проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», який реалізується за підтримки USAID «ГОВЕРЛА», відбулося третє розширене засідання робочої групи з питань розроблення Стратегії розвитку Жидачівської громади на період до 2027 року.

      У засіданні взяли участь експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Ірина Сторонянська – представниця  агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини, доктор економічних наук, професор Інституту регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України, Олександр Софій -  керівник аналітичної групи та експерт громадської організації «Європейський діалог».

        Учасники робочої групи, до якої увійшли представники громадських організацій, бізнесу, мешканці громади, продовжили роботу над визначенням бачення Стратегії подальшого соціально-економічного розвитку Жидачівської громади. Розглянули та внесли корективи у напрацьований план заходів Стратегії розвитку Жидачівської громади на період до 2027 року.

      Як розповів керівник аналітичної групи та експерт громадської організації «Європейський діалог» Олександр Софій, в результаті попереднього обговорення вималювалась робоча версія БАЧЕННЯ громади (якою ми хотіли б її бачити приміром через 10 років). Жидачівський край – древня земля в обіймах Стрия і Дністра, західна столиця папірництва України, з розвинутою інфраструктурою і великим аграрним потенціалом. Затишний для проживання та інвестицій, відкритий для нових ідей та партнерства, цікавий для культурно-історичного туризму та активного відпочинку. Місце, де народжуються чемпіони і славетний етнофестиваль «Удеч-фест».

       Відбулося обговорення напрацьованих технічних завдань   проєктів місцевого розвитку до плану заходів з реалізації Стратегії. Учасники розширеного засідання робочої групи дали оцінку та внесли корективи до понад 30 поданих проєктних пропозицій, які стосуються завдань Стратегії розвитку громади та визначили стратегічні цілі на 2024-2027 роки. Спільна робота над розробленням Стратегії розвитку Жидачівської громади триває.

       

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень