НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ

Дата: 26.07.2023 08:38

Представники Жидачівської міської ради в рамках реалізації проєкту «Людський вимір»  взяли участь у серії тренінгів та отримали нові знання і практичні навики щодо збору та аналізу даних для формування на їх основі й прийняття управлінських рішень.

Окрім цього, днями Жидачівська міська рада отримала обладнання – 1 ноутбук, 8 планшетів з програмним забезпеченням та сім-картами для збору та аналізу даних від Міжнародної організації з міграції (IOM Ukraine) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

Впевнені, що це технічне обладнання сприятиме процесу впровадження цифрових технологій збору, передачі, зберігання та обробки даних у Жидачівській громаді.