ВІЙСЬКОВА ШКОЛА ГЕРОЯ УКРАЇНИ ТАРАСА МАТВІЇВА АКТИВНО ПРАЦЮЄ
Дата: 19.07.2023 14:01
Кількість переглядів: 97
Військова школа Героя України Тараса Матвіїва активно працює уже третій день. За цей час її вихованці уже пройшли такі вишколи: стільби з пневматичної гвинтівки, аеророзвідка, стройова підготовка, подолання смуги перешкод, дізналися від тренерів як боротися зі стресом, розбір макетів АК.
А ще: стали учасниками ватри, переглянули фільм "Воїн" про Героя України Тараса Матвіїва, який започаткував такі вишколи у Жидачеві, іменем якого названа військова школа, долучилися до приготування кулінарних шедеврів, що так смакують на відкритому просторі.
Попереду багато цікавого і корисного. А також - безцінне спілкування з вихованцями і тренерами унікальної військової школи.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/6b8871b1a1f9dc522d6d277514ab19e1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/bbacb44c805f991b0b2e9eb3626986b4.jpg)