ГОЛ СВЯТОСЛАВА СВЕРЕДЮКА ПРИНІС ЖИДАЧІВСЬКОМУ "АВАНГАРДУ" ЧЕРГОВУ ПЕРЕМОГУ В ЧЕМПІОНАТІ ЛЬВІВЩИНИ

Дата: 17.07.2023 12:51

16 липня   СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) свій черговий матч  чемпіонату Львівщини з футболу (підгрупа Б) проводив на виїзді із ДЮШ ФК «Львів». Гол Святослава Свередюка на 45-ій хвилині поєдинку приніс чергову перемогу нашій команді з рахунком 0:1. В активі Святослава вже 9 забитих голів.

Із 25 очками (18 забитих і 4 пропущених голи) «Авангард» продовжує лідирувати у підгрупі Б чемпіонату Львівщини. Після 9 ігор, із 18 очками, «Темп» (Гірська) - на другій сходинці турнірної таблиці.

Вітаємо наших футболістів та наставників клубу із вдалими виступами у чемпіонаті Львівщини  й бажаємо нових успіхів!