Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ для реконструкції та обслуговування нежитлових будівель та споруд за межами населеного пункту с. Заріччя та Звіту про його стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 17.07.2023 11:32
Кількість переглядів: 110

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

детального плану території для реконструкції та обслуговування нежитлових будівель та споруд за межами населеного пункту с. Заріччя Стрийського району Львівської області та Звіту про його стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Відповідно до статті  21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території для реконструкції та обслуговування нежитлових будівель та споруд за межами населеного пункту с.Заріччя Стрийського району Львівської області(надалі – ДПТ), (ініціатор ФГ «Межиріччя») та Звіту про його стратегічну екологічну оцінку (СЕО) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Територія, на яку розробляється ДПТ розташована за межами села  Заріччя в північні її частині. На даний час проектована ділянка використовується для обслуговування нежитлових будівель. Згідно генерального плану с. Заріччя територія опрацювання знаходиться в зоні колишнього господарського двору.

Земельна ділянка належить до категорії земель сільськогосподарського призначення , КВЦПЗ 16,00 – землі запасу (земельні ділянки  кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам), вид угідь – землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами, кадастровий номер 4621583300:01:000:0030. Площа 4,8313 га. Земельна ділянка внесена до Державного земельного кадастру, на підставі технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель .

Перелік текстових матеріалів, пояснювальна записка :

Комплексна оцінка території: просторово-планувальна організація території, забудова територій та господарська діяльність, транспортна мобільність та інфраструктура, інженерне забезпечення території, трубопровідний транспорт та телекомунікації, ін.

Обгрунтування проектних рішень: просторово-планувальна організація території, функціональне зонування території детального планування, забудова територій та господарська діяльність, транспортна мобільність та інфраструктура, інженерне забезпечення території, трубопровідний транспорт та телекомунікації, інженерна підготовка та благоустрій території, ін.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Інженерно-технічні заходи цивільного захисту.

Перелік графічних матеріалів із зазначенням масштабу:

- Викопіювання з генплану с.Заріччя, М 1:2000;

- План існуючого використання території.

- Схема планувальних обмежень, М 1: 2000;

- Проектний план, план червоних ліній, М 1:2000;

- Схема організації руху транспорту і пішоходів, креслення поперечних профілів вулиць М 1:2000;

- Схема інженерної підготовки та вертикального планування, М 1:2000

Землевпорядна частина.

- План сучасного використання земель за формою власності із зазначенням категорій та виду цільового призначення з урахуванням наявних обмежень, обтяжень.

- План обмежень у використанні земель, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру на підставі розробленої містобудівної документації.

- План земельних ділянок, сформованих за результатами розроблення детального плану, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру.

- План земельних ділянок, право власності на які посвідчено до 2004 року та відомості про які не внесено до Державного земельного кадастру.

         На проектованій  земельній ділянці розміщено існуюче приміщення ремонтної орієнтовною  площею 1519 м кв. Проектом ДПТ згідно інвестиційних намірів передбачено:  реконструкцію існуючих нежитлових приміщень  під склад  орієнтовною  площею 451 м кв. та адміністративне приміщення орієнтовною  площею 616 м кв. Будівництво складу сировини орієнтовною  площею 855 м кв., побутові приміщення орієнтовною  площею 884 м кв., склад орієнтовною  площею 1666 м кв., зерносклад орієнтовною  площею 3000 м кв., два навіси для с/г техніки розмірами орієнтовною  площею 1674 м кв. та 2709 м кв.

         Замовник ДПТ: Жидачівська міська рада.

Розробник ДПТ: КП «Кам’янка-Бузька архітектурно-планувальна група» Львівської районної ради.

Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 28.10.2021 р. № 990 «Про  надання  дозволу  на розроблення детального плану території   за межами населеного пункту села Заріччя та села Межиріччя» .

Місце ознайомлення з детальним планом території – с.Заріччя, Зарічанський старостинський округ та м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада,  відділ архітектури та містобудування, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до  24 липня  2023 року включно.

       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

  •  повнолітні дієздатні  фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;
  • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

            Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

            Пропозиції направляти на адресу:

  • 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

e-mail: zhidachiv-miskrada.gov.ua.

            Термін подачі пропозицій до  24 липня  2023 року включно.

          Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури та містобудування Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 14.03.2023 р. № 18-АГ).

           Громадські слухання та розгляд пропозицій відбудуться 24 липня 2023 року о 15.00 год. у Народному Домі с.Заріччя.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень