НАША КОМАНДА ЗАЛИШАЛАСЯ ЄДИНОЮ В ПЕРШІЙ ЛІЗІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЯКА ЦЬОГОРІЧ НЕ ПРОГРАВАЛА

Дата: 13.07.2023 08:48

12 липня СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) зазнав  першої поразки в цьогорічній обласній першості (наша команда залишалася єдиною в Першій лізі Львівської області, яка цьогоріч не програвала). У перенесеному поєдинку дев’ятого туру футболісти «Авангарду» мінімально поступилися на виїзді «Пісочній», пропустивши в дебюті другого тайму і не реалізувавши пенальті незадовго до завершення гри.

Наша команда з 22 очками (після 9 ігор) зберігає лідерські позиції у турнірній таблиці першості Львівщини. На другому місці з 18 очками (після 8 ігор) залишається «Колос» (Городок), на третьому – СКК «Пісочна» (після 10 ігор).