ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.07.2023 12:16

12 липня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Процана відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

На виконання рішення  сесії Жидачівської міської ради №2031 від 06.07.2023 «Про внесення змін до показників бюджету Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік» щодо фінансової підтримки футбольної команди спортивно-оздоровчого клубу «Пульс-Авангард» у Чемпіонаті Львівської області з футболу, внесено зміни до пункту 3 рішення виконавчого комітету №28 від 14.02.2023 «Про затвердження розрахунку та кошторису витрат на участь футбольної команди спортивно-оздоровчого клубу «Пульс-Авангард» у Чемпіонаті Львівської області з футболу на 2023 рік».

На засіданні виконавчого комітету також розглянуто та затверджено Порядок направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів бюджету Жидачівської міської територіальної громади.