ЮНІ ШАХІСТИ ЖИДАЧІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ №2 - ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ШАХОВОГО ФЕСТИВАЛЮ
Дата: 10.07.2023 08:45
Кількість переглядів: 67
Юні шахісти Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2 ( керівник Марія Кухтин) - учасники та призери Всеукраїнського шахового фестивалю у Моршині, де зібралось понад 300 учасників із всієї України.
У напруженій боротьбі Шальвіра Віталій виборов 2 місце (7 з 9),виконав 4 спортивний розряд, Олеськів Андрій (6.5 з 9)також виконав 4 розряд, Лялюк Максим (5,5 з 9),Гутник Віктор (5з9),Косів Денис (4 з9).
Пишаємось й бажаємо нових успіхів!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/b0449c372066e45e95e654a5cec61231.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/5e09ae407a7074813a2c7e59c4fdc408.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/a4807fc61d5be350cec1caa157e0a0b5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/1460414f5219b6e9a155dcc7c8f626f6.jpg)