ПРОСИМО ВІДДАТИ ШАНУ МОЛОДОМУ ПОЛЕГЛОМУ ВОЇНУ НАЗАРІЮ ФЕРЕНСУ

Дата: 07.07.2023 13:39

8 липня 2023 року через населені пункти Жидачівської громади, села Дем’янка-Наддністрянська, Заріччя, Іванівці та місто Жидачів, рухатиметься жалобний кортеж із молодим захисником України із смт. Гніздичева Назарієм Ференсом (2000 р. н), який загинув 5 липня 2023 в бою за Україну, її свободу і незалежність, у районі населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області. 7-9 липня 2023 року у Гніздичівській громаді оголошено днями жалоби.

Просимо мешканців міста Жидачева, сіл Жидачівської громади та всіх небайдужих людей віддати шану Герою та гідно зустріти жалобний кортеж із загиблим захисником України Назарієм Ференсом.

Інформуємо, що по місту Жидачеву жалобний кортеж рухатиметься від мостового переходу через р. Стрий вул. М. Шашкевича (зупинка біля храму Воскресіння Господнього), вул. Кобзаревою, вул. Данила Галицького та вул. Січових Стрільців – дальше до смт. Гніздичева. Про час руху жалобного кортежу повідомимо додатково.

Щирі співчуття рідним і близьким полеглого захисника України Назарія Ференса.

Вічна память, шана і слава Герою!