A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА БЕРЕ УЧАСТЬ У РЕАЛІЗАЦІЇ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ ІЗ СТВОРЕННЯ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ АДРЕС

Дата: 05.07.2023 16:35
Кількість переглядів: 101

Фото без опису

На Львівщині стартував пілотний проєкт Єдиного державного реєстру адрес. Участь у ньому беруть понад 100 громад з усієї країни, серед них — п’ять з Львівської області.
Єдиний державний реєстр адрес України «Пілот 2.0» — це проєкт, що реалізується Міністерством інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації та із залученням міжнародних донорів-партнерів.
Головна мета — підготувати фахівців у громадах до створення та ведення адресного реєстру. Триватиме проєкт шість тижнів, а після його завершення спеціалісти матимуть готові вихідні матеріали/обмінні файли для подальшої роботи в системі.
Згодом громади, що беруть участь у пілоті, будуть допомагати іншим та координувати масштабування проєкту до державного рівня. В нашій області це: Львівська, Жидачівська, Красненська, Сокільницька та Червоноградська громади.
Адресна інформація є другою за вживаністю у юридично значимих документах, тому неякісні/недостовірні/неповні дані спричиняють безліч негативних наслідків для громадян, представників бізнесу, органів місцевого самоврядування, держави.
Адресний реєстр стане єдиним повним достовірним джерелом інформації про існуючі адреси — кожна вулиця, будинок, населений пункт отримають унікальний незмінний ідентифікатор. Це допоможе вирішити:
проблеми з реєстрацією прав власності;
помилки при нарахуванні субсидій;
недонарахування податків;
складності з наданням соціальних послуг;
можливі неточності в державних реєстрах реєстрах (виборців, судових рішень, пошкодженого та знищеного майна, тощо).
У підсумку адресний реєстр стане частиною містобудівного кадастру місцевого та державного рівнів.
За інформацією Центру надання адміністративних послуг Жидачівської громади, практично щоденно не менше 5 осіб звертаються до Центру з питань уточнення адреси, оскільки є невідповідності в документації.
Як повідомила головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування Жидачівської міської ради Ірина Чмелик, вже сформовано повний перелік вуличної мережі та адрес сіл Бережниця та Журавків. Між іншим, світлина про початок реалізації цього пілотного проєкту, яку подано на сайті ЛОВА, це село Журавків Жидачівської громади. У відділі архітектури та містобудування також, враховуючи важливість реалізації цього пілотного проєкту, просять мешканців населених пунктів громади з розумінням поставитися до звернень сектетарів-діловодів та старост старостинських округів щодо уточнення адрес, адже це необхідно для формування Єдиного державного реєстру адрес.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень