ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 05.07.2023 12:42

5 липня відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради, на якому заслухали звіт про виконання бюджету Жидачівської громади за І-е півріччя 2023 року. Затвердили Положення та склад Аукціонної комісії Жидачівської міської ради з приватизації об’єктів комунальної власності Жидачівської міської територіальної громади. Також затвердили план роботи виконавчого комітету міської ради  на ІІ півріччя 2023 року.

Розглянули низку питань, які стосуються соціального захисту населення громади, соціально-правового захисту малолітніх дітей та соціального супроводу сімей. Ухвалили рішення про прийняття на обслуговування осіб, які отримують соціальні послуги в Центрі надання соціальних послуг міської ради та про внесення громадян до банку даних установи. Затвердили Інструкцію з діловодства  у Жидачівській міській раді та її виконавчих органах (документування управлінської інформації в електронній  та паперовій формах та організація роботи з документами). Також розглянули ряд інших питань.