УЧАСТЬ У ІІ ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

Дата: 04.07.2023 11:01

З 28 червня по 3 липня у селі Кам'янка відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо- юнацької військово- патріотичної гри "Сокіл" ("Джура ") у старшій віковій групі.
       Цьогорічна гра була присвячена 105-ій річниці боротьби Андрея Шептицького за збереження Української державності. Участь брали 36 команд Львівщини.
       Жидачівську громаду представляла команда Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва у складі учнів 10 -А класу: Маліновського С.,Купця Б., Дзедзика А., Міщенка В., Цапа Б., Підзамківа К., Медвідь С. та учениці 8-А Попко Л.
       Головна мета цієї гри - виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на засадах козацького світогляду. Сьогодні, у нелегкий воєнний час, важливим завданням всіх дорослих є плекання у душах юних громадян патріотичних почуттів, національної гідності, високої самосвідомості. Ця гра - це дружба, сміливість, наполегливість, воля до перемоги. Саме ці найкращі якості показала наша команда. Діти з честю пройшли всі види змагань і показали хороші знання з історії України, демонстрували свої військово-спортивні з елементами туризму вміння, стрільбу з пневматичної зброї, показали свої знання у наданні першої домедичної допомоги.
      Старання наших дітей принесли їм 4-е місце в області. Тож спільними зусиллями наша команда отримала хороші результати.
      Пишаємось Вами, дорогі діти!
      Щира подяка також вчителям, які готували команду: Люсаку А.В., Свередюку Є Й., Гладишу І В., Сікорському П.М., Кардаш І.М., медсестрі Білінській Т В., Цяпко О.І., Серняк Б.В., Кулик Н.О.