4 ЛИПНЯ - ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2023 08:09

Шановні працівники Національної поліції!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Національна поліція України створена для забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. Наші правоохоронці, стоячи на варті законності та правопорядку, оберігають життя і спокій наших громадян.

Вітаю всіх, для кого служба в поліції  стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь та гідність, бажання працювати та змінювати країну на краще – це ті основні риси, які повинен мати працівник Національної поліції. Впевнений, що Ваші ряди будуть поповнюватися молодими, досвідченими і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті й честі.

Щиро бажаю Вам міцного здоровя, миру, злагоди та успішної служби на благо Українського народу!

Жидачівський міський голова               Володимир ЛЕВКО