УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ МИСТЕЦЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ "ПРИКАРПАТСЬКІ САМОЦВІТИ"
Дата: 03.07.2023 16:10
Кількість переглядів: 98
Народний хореографічний колектив "Барви Удеча" (керівник - Лілія Устрицька) та зразковий вокально-хоровий колектив "Струмок" (керівник - Оксана Дахній) Жидачівського міського центру творчості для дітей та молоді - серед переможців ІІ Всеукраїнського мистецького багатожанрового фестивалю-конкурсу "Прикарпатські Самоцвіти" (м. Яремче).
Учасники мистецького фестивалю мали також добру нагоду ознайомитися із чудовими краєвидами курортного Яремче, яке приваблює до себе своєю красою тисячі людей з України та багатьох інших країн світу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/6f32df0c49c836517737b94d2b91e5d9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/ff205bd029ab4235cb27fb13ccdece5c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/023ac7b05a8ffb71d17069e75bdbbb72.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/2679ac2fa6c3bceacd7af34d9b7d8321.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/98c89dcc7df05d1de8ed7273d084550f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/39fa06becaafec4e494c01982a7c1754.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/ade4f5074c577002dbccd8b0eca6ded1.jpg)