2 ЛИПНЯ - ДЕНЬ ПОДАТКІВЦЯ УКРАЇНИ

Дата: 30.06.2023 15:19

Напередодні відзначення професійного свята щиро вітаю працівників державної податкової служби!

У сьогоднішніх непростих умовах забезпечується наповнення бюджету громади. У цьому позитивному результаті є вагома частка злагодженої фахової праці наших податківців.  Разом ми працюємо для забезпечення фінансової стабільності держави, адже під час війни підтримувати економіку та наповнювати казну податками важливо, як ніколи.

Дякую й нашим платникам! Завдяки Вашій активній громадянській позиції та патріотизму, відповідальності та партнерським взаєминам,  бюджет отримує кошти на оборону, медицину та соціальні виплати.

Вітаю працівників та ветеранів податкової служби із професійним святом! Бажаю успіхів у роботі, міцного здоров’я, миру, сімейного затишку та впевненості в завтрашньому дні!

Жидачівський міський голова                   Володимир ЛЕВКО