A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ПО ОБЛАШТУВАННЮ ПРОСПЕКТУ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ТАРАСА МАТВІЇВА

Дата: 28.06.2023 15:14
Кількість переглядів: 94

Фото без опису

       26 червня у Жидачівській міській раді відбулося представлення та обговорення проєктних пропозицій по облаштуванню в місті Жидачеві проспекту Героя України Тараса Матвіїва.

       Архітектор Роман Слюзар, представляючи проєктні пропозиції, мотивував основні концептуальні підходи створення комфортного громадського простору для дітей та молоді, мешканців та гостей нашого міста, де буде багато зелені, його прикрашатимуть сакури. Тут передбачається, з врахуванням добрих традицій нашого міста і громади із розвитку спортивного руху, облаштування атракцій для відпочинку дітей та молоді.

      Батьки Героя України Тараса Матвіїва та учасники обговорення проєктних пропозицій висловили свої думки, внесли пропозиції щодо облаштування проспекту Героя України Тараса Матвіїва. Вони, зокрема, стосуються місця розміщення елементів, які пов’язані із вшануванням пам’яті нашого Героя та вихованням підростаючого покоління. Відбувся також відвертий та предметний діалог щодо облаштування та розміщення атракцій для відпочинку дітей та молоді та щодо необхідності здійснення благоустрою прилеглої території. Це стосується, зокрема, поетапного здійснення благоустрою території закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва.

      Учасники обговорення зійшлися на думці, що представлені проєктні пропозиції після їх доопрацювання, з врахуванням зауважень та поданих пропозицій, буде додатково розглянуто та розпочато процес реалізації цього проєкту.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

    

       

  

 

 

 

         

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень