ТРОЄ ВАЖКОАТЛЕТІВ ПРЕДСТАВЛЯТИМУТЬ ЛЬВІВЩИНУ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

Дата: 28.06.2023 15:03

Троє важкоатлетів представлятимуть Львівщину на чемпіонаті Європи серед юнаків до 15 та до 17 років. Вихованець Жидачівської школи важкої атлетики Сергій Лишега також захищатиме честь України на чемпіонаті Європи.
Львів’янин Віталій Сорока змагатиметься у ваговій категорії до 55 кг серед юнаків до 15 років. Тренується спортсмен у дитячо-юнацькій спортивній школі імені Петра Короля.
Сергій Лишега з Жидачева змагатиметься у ваговій категорії до 67 кг серед юнаків до 17 років. Тренується спортсмен у спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі «Веслярик».
Самбірчанин Василь Лисак змагатиметься у ваговій категорії до 96 кг серед юнаків до 15 років. Тренується спортсмен у самбірській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі.
Змагання відбудуться у Кишиневі з 1 по 10 липня.
Бажаємо успіху нашим важкоатлетам!