ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 27-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 27.06.2023 16:24

6 липня 2023 року об 11.00 год. у приміщенні   залу МБК «Удеч» Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 27-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Жидачівської   міської   територіальної   громади за І півріччя 2023 року  (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

2. Про  внесення  змін   до  рішення   Жидачівської міської ради «Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік» (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

3. Про внесення змін до рішення Жидачівської міської ради від 15.12.2022р. №1685 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату та виконавчих органів  Жидачівської міської  ради»  (доповідач –– в.о. начальника юридичного відділу А. Андрушків)

4. Про внесення змін до рішення Жидачівської міської ради від 15.12.2022р. №1686 «Про затвердження кошторису видатків на   утримання  апарату  Жидачівської міської  ради на  2023 рік» (доповідач – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер О. Мільчановська)

5. Про  встановлення  плати  за землю   та  пільг зі   сплати   земельного  податку   на  території Жидачівської міської територіальної громади (доповідач – начальник відділу земельних ресурсів Г. Федорів)

6. Про    встановлення      розмірів    (ставки) орендної   плати за  землю для фізичних та юридичних осіб на території Жидачівської міської територіальної  громади (доповідач – начальник відділу земельних ресурсів Г. Федорів)

7. Про  встановлення  податку на  нерухоме   майно,   відмінне від земельної ділянки, на території Жидачівської міської територіальної громади  (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

8. Про  встановлення  єдиного   податку   для першої  та  другої  груп  платників єдиного податку на території Жидачівської міської територіальної громади (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

9. Про створення шляхом виділу КНП «Жидачівський центр первинної  медико-санітарної   допомоги» Жидачівської  міської ради Львівської області (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

10. Про прийняття в комунальну власність Жидачівської    міської    територіальної   громади майна, отриманого в рамках Проєкту «ГОВЕРЛА» та Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

11. Про затвердження Положення про відділ – центр надання адміністративних послуг Жидачівської міської ради (доповідач – начальник відділу - центру надання адміністративних послуг М. Квік)