ВІДПОВІДАЛЬНО СТАВИТИСЯ ДО ЗБЕРЕЖЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА, ДО ЩОДЕННОЇ НЕЛЕГКОЇ ПРАЦІ НАШИХ КОМУНАЛЬНИКІВ

Дата: 23.06.2023 09:06

Як інформують наші комунальники, Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства закуплено і встановлено 21 червня в місті Жидачеві на вул Шкільна, 4, 4а та Шкільна,6, 6а чотири інформаційні таблиці "Вигул тварин заборонено!" Дві з них, по вул. Шкільна,4 та 4а, не простояли й доби. Хтось забрав ці інформаційні таблиці, які встановлено на прибудинковій території, біля дитячого майданчика. У цих місцях перебувають наші діти. Тож цілком зрозуміло для чого тут було встановлено відповідні інформаційні таблиці.
      Сьогодні, 23 червня, наші комунальники вже отримали інформацію про те, що інформаційні таблиці самовільно зняв один із мешканців будинку на вул. Шкільна,4а.
      Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства звертається до мешканців міста і громади із проханням відповідально ставитися до збереження комунального майна, до щоденної нелегкої праці наших комунальників, які дбають про те, щоб у нашому місті було комфортно й чисто.