ВПРОВАДЖЕННЯ АДРЕСНОГО РЕЄСТРУ

Дата: 22.06.2023 10:38

За сприяння Міністерства цифрової трансформації України відділ архітектури та містобудування Жидачівської міської ради, завдяки активності та компетентності, приєднався до пілотного проєкту, який спрямований на наповнення та впровадження у роботу Єдиного державного реєстру адрес України (ЄДРА) «Пілот 2.0». У проєкті беруть  участь 100 найактивніших спеціалістів з громад України, які згодом будуть координувати масштабування проєкту до державного рівня, для подальшої якісної інтеграції України у європейський інформаційний простір.

Як і всі соціально важливі проєкти, цей державний проєкт спрямований на вирішення низки проблеми  з реєстрацією прав власності (махінації),  помилками при нарахуванні субсидій, складності з наданням соціальних послуг, усунення можливих неточностей в різних реєстрах (реєстр пошкодженого та знищеного майна, реєстр виборців, реєстр судових рішень тощо).