РІЙ "СІЧОВИКИ" ДОСТОЙНО ПРЕДСТАВИВ ГРОМАДУ НА ІІ ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

Дата: 20.06.2023 09:28

Завершився ІІ(обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") у середній віковій групі.
     Рій "Січовики" достойно представив Жидачівську громаду (9 грамот , дві золоті медалі та кубок): І місце в індивідуальному заліку серед дівчат у змаганнях "Стрільба"(Анна Зборовська), І місце в індивідуальному заліку серед хлопців у змаганнях "Стрільба"(Арсен Волошин), ІІ місце у конкурсі строю та маршової пісні "Впоряд", ІІ місце в інтелектуальному конкурсі-вікторині "Відун", ІІІ місце у творчому конкурсі "Візитка рою", диплом за кращу "Книгу звитяг".
    У загальнокомандному заліку - 4 місце із 19 команд.
    Дякуємо рою "Січовики"( Арсену Волошину, Анні Зборовській, Аліні Франків, Богданні Мякушко, Владиславу Підлужному, Остапу Борису, Захару Шепітяку, Юрію Людкевичу) за бойовий та командний дух, наполегливість та віру, виховникам Роману Салію, Оксані Благій - за належну підготовку вихованців , батькам та усім, хто допомагав, підтримував, вболівав, вірив.
   Чотири дні таборування ( незважаючи на дощ) пройшли для наших "Січовиків" дійсно “на одному диханні” та стали ще одним свідченням — Україна має гідне молоде покоління, яке шанує історію свого народу, поважає традиції та має національну гідність.