У ЖИДАЧЕВІ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ ЯРОСЛАВОМ ПАНЬКІВИМ

Дата: 19.06.2023 17:28

19 червня у місті Жидачеві попрощалися із захисником України Ярославом Паньківим - стрільцем-помічником гранатометника 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А4821 ЗСУ, який загинув 12 червня 2023 року поблизу населеного пункту Хромове Донецької області в бою за рідну землю.

У селах Жидачівської громади та в місті Жидачеві сотні людей вийшли на вулиці, щоб вшанувати память полеглого Героя.

Наш захисник був мужнім воїном. Під час проходження військової служби сумлінно виконував свої обов’язки, відзначався високою особистою відповідальністю за доручену справу.

Ярослав Паньків народився 19 липня 1982 року в м. Жидачеві, навчався в місцевій школі №1, у Жидачівському професійному ліцеї. Працював на місцевих підприємствах «Монді» та «Галпак».

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України.

Вічна пам’ять, шана і слава Герою!