ЗАХИЩАЮЧИ УКРАЇНУ, ЗАГИНУВ 40-РІЧНИЙ ВОЇН ІЗ МІСТА ЖИДАЧЕВА ЯРОСЛАВ ПАНЬКІВ

Дата: 15.06.2023 11:52

Війна продовжує приносити горе та біль у наші родини та громаду.

Жидачівська громада отримала сумну звістку про те, що 12 червня 2023 року поблизу населеного пункту Хромове Бахмутського району Донецької області, виконуючи бойове завдання із захисту України, загинув 40 річний воїн із міста Жидачева - стрілець-помічник гранатометника 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А4821, солдат Ярослав Васильович Паньків (19.07.1982 року народження).

Наш захисник був мужнім воїном. Під час проходження військової служби сумлінно виконував свої обов’язки, відзначався високою особистою відповідальністю за доручену справу.

Жидачівська громада висловлює щирі співчуття матері захисника України – Софії Йосипівні та всім рідним і близьким.

Про зустріч нашого Героя та чин поховання загиблого воїна Ярослава Паньківа повідомимо додатково.

Вічна пам’ять, шана і слава Герою!