МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИДАЧІВВОДОКАНАЛ" ОТРИМАЛО ГЕНЕРАТОР ПОТУЖНІСТЮ 25 КВТ

Дата: 13.06.2023 14:31

Завдяки співпрації Жидачівської міської ради з Асоціацією Місцевих Рад «Ради Львівщини», від Міжнародної організації з міграції (IOM Ukraine), яка входить до системи ООН  (представництво в Україні), в рамках  проєкту МОМ «Україна: Мультисекторальна допомога з підготовки до зими вразливому населенню, яке постраждало від конфлікту» («Проєкт МОМ), міське комунальне підприємство «Жидачівводоканал» отримало дизельний генератор потужністю 25 кВт, який може знадобитись у разі аварійних чи планових відключень електроенергії.

Слід зазначити, що отриманими за попередні кілька місяців генераторами буде забезпечено подачу електроенергії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій на об’єкти критичної інфраструктури (МКП «Жидачівводоканал», КНП «Жидачівська міська лікарня»), а також для потреб шкіл та дошкільних установ міста.

Дякуємо очільнику Асоціації Місцевих Рад  «Ради Львівщини»  Данилу Сороковому та партнерам з Міжнародної  організації з міграції за таке важливе підсилення і допомогу в підготовці до зимового періоду.