ЖИДАЧІВСЬКИЙ "АВАНГАРД" ЗНОВУ ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ В ЧЕМПІОНАТІ ЛЬВІВЩИНИ

Дата: 12.06.2023 09:20
Кількість переглядів: 79

Фото без опису

10 червня СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) у черговому турі чемпіонату Львівщини з футболу (підгрупа Б) знову  здобув перемогу з рахунком 2:1 у домашньому поєдинку з командою «Темп» (Гірське).

Наші футболісти відкрили рахунок на 18-ій хвилині матчу. Гол забив Святослав Свередюк. У другому таймі, на 55-ій хвилині, нашим гостям вдалося зрівняти рахунок. А вже на 67-ій хвилині матчу Святослав Свередюк знову відзначився й цей гол приніс перемогу «Авангарду». Після шести матчів (п’ять перемог та 1 нічия) наша команда продовжує  очолювати турнірну таблицю чемпіонату Львівщини.

Вітаємо наших футболістів та наставників клубу із вдалими виступами у чемпіонаті Львівщини  й бажаємо нових перемог!