ЗАВЕРШЕНО СЕРІЮ ТРЕНІНГІВ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДИ

Дата: 09.06.2023 16:47

9 червня завершено серію тренінгів для представників Жидачівської громади в рамках проєкту: «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», які проводились у сусідній Новороздільській громаді.

Упродовж 4-х днів проведення тренінгів представники громади дізналися, як аналізувати зібрані дані, виявляти проблеми та можливості, приймати обґрунтовані рішення та аналізувати результат. Всі заняття було проведено в атмосфері активної взаємодії представників двох громад, які спілкувалися та ділилися досвідом, що дало змогу дізнатись багато нового й важливого.

Проєкт «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громади» впроваджується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, виконавчим партнером з його реалізації виступає Західноукраїнський ресурсний центр.