ПЕРЕМОГИ НА РОЙОННИХ ЗМАГАННЯХ СЕРЕД КОМАНД ДРУЖИН ЮНИХ РЯТІВНИКІВ-ПОЖЕЖНИКІВ
Дата: 05.06.2023 09:01
Кількість переглядів: 70
1 червня у Стрию відбулись районні змагання серед команд Дружин юних рятівників-пожежників. Мета змагань - пропоганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та молоді. У змаганнях брали участь 14 команд.
Команда Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва «СПАЛАХ» (керівник Петро Сікорський) здобула перемогу у подоланні перешкод
«Надовби» та у конкурсі капітанів.
Вітаємо наших юних рятівників-пожежників із цим здобутком, бажаємо нових успіхів!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/43a610bd49ab8c404aec053e34090be0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/bffffc01f0979ab90dde36e76f4c8522.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/b0be5f0b2ae612ad91b5ee380b409d9b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/e831e633d1121386ed64f0f746e99f9e.jpg)