МКП "ЖИДАЧІВВОДОКАНАЛ" ІНФОРМУЄ

Дата: 02.06.2023 12:53

Працівниками МКП «Жидачівводоканал» проведено роботи по заміні аварійної ділянки внутрішньо-квартального водопроводу  Ду-219 мм (сталь) по вул. Данила Галицького, протяжністю 100 погонних метрів (із заміною запірної арматури у водопровідних колодязях) на ділянках від буд. №1 по вул. Княжий Брід - до буд. №50 (до початку вул. В. Івасюка). Слід зазначити, що частина аварійного стального водопроводу була прокладена під проїжджою частиною автомобільного шляху, тож його заміна забезпечить в подальшому надійне централізоване водопостачання багатоповерхових будинків в районі вулиць Княжий Брід, Зелена, Данила Галицького.

Також проведено роботи по промивці та прочистці вуличної каналізаційної мережі по вул. Фабричній, вул. Садовій та прибудинкової каналізаційної мережі біля буд. №19, №19а по вул. Я. Мудрого і буд. №3а по вул. Фабричній.