ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІР БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 01.06.2023 14:25

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

найменування – Жидачівська міська рада Львівської області

місцезнаходження – 81700,Україна, Львівська обл.,Стрийський р-н,, м. Жидачів вул. Шашкевича М., буд. 2

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань – 04056167

категорія – органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «ДК 021:2015:32340000-8: Мікрофони та гучномовці (Комплект кінцевого обладнання та сучасних сигнально-гучномовних пристроїв — електронна сирена “Блок оповіщення універсальний БОУ”)»  за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: вид предмета закупівлі – закупівля товару, відкриті торги з особливостями  згідно положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VI1I зі змінами з урахуванням положень Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами, ідентифікатор закупівлі

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:             Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 170 000 грн. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі». Очікувана вартість предмету закупівлі визначена шляхом проведення моніторингу цін (всі ціни приведені до єдиних умов), отриманих з відкритих джерел інформації та на підставі комерційних пропозицій отриманих від суб’єктів господарювання:

Розмір бюджетного призначення: відповідно до місцевої Програми забезпечення захисту населення і територій Жидачівської міської територіальної громади на 2021-2023роки (затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.04.2023р. №72) Жидачівська міська рада прийняла рішення від 27.04.2023р.№1860 «Про внесення змін до рішення міської ради  «Про бюджет Жидачівської МТГ на 2023рік» Джерело фінансування – місцевий бюджет.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Строк поставки товару — до 31.12.2023р.

Місце поставки товару: 81700,Україна, Львівська обл.,Стрийський р-н,, м. Жидачів вул. Шашкевича М., буд. 2

Кількість поставки товару: 1 комплект відповідно до Технічної специфікації

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі більш детально зазначено у Додатку 2 до тендерної документації.