Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА про результати громадського обговорення проєкту ДПТ в м. Жидачеві вул. Залізнична, 11 для реконструкції нежитлової будівлі та Звіту про його СЕО

Дата: 01.06.2023 10:42
Кількість переглядів: 119

     В.О.  ЖИДАЧІВСЬКОГО  МІСЬКОГО ГОЛОВИ,

ПЕРШОМУ ЗАСТУПНИКУ

Ігору-Володимиру ПРОЦАНУ

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

про результати громадського обговорення

проєкту детального плану  території в м.Жидачеві вул.Залізнична,11 для реконструкції нежитлової будівлі

та Звіту про його стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

(надалі - містобудівна документація  або ДПТ)

 

Відповідно до статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, на виконання розпорядження міського голови від 14.03.2023 р. №18-АГ «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – генеральних планів, детальних планів територій на території Жидачівської міської територіальної громади у 2023 році» доводжу до Вашого відома інформацію про результати громадського обговорення та консультацій до детального плану території в м.Жидачеві вул.Залізнична,11 для реконструкції нежитлової будівлі (ДПТ) та Звіту про його стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

Територія на яку розробляється детальний план території знаходиться в східній частині міста Жидачів в кварталі існуючої виробничо-складської забудови по вул. Залізнична. В межах ДПТ розташована земельна ділянка кадастровий номер: 4621510100:01:075:1066, яка відноситься до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення та перебуває в оренді відповідно до Витягу з Державного реєстру речових пра на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від16.11.2021 за індексним номером витягу: 285039560. Детальним планом передбачається зміна цільового призначення та формування нової земельної ділянки.

          Замовник ДПТ: Жидачівська міська рада.

Розробник ДПТ: ТзОВ «Карпати Арх-Проект»

          Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 17.11.2022 р. № 1628 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для в  м. Жидачеві вул.Залізнична,11» .

          Повідомлення про оприлюднення і початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації: детального плану території в м.Жидачеві вул.Залізнична,11 для реконструкції нежитлової будівлі та Звіту про його стратегічну екологічну оцінку розміщене на офіційному сайті Жидачівської міської ради 26.04.2023р. та в часописі «Новий час» № 17 від 27.04.2023р., в газеті «Громада» від 27.04.2023р. (копії підтверджуючих документів додаються).

        Розроблений проект містобудівної документації згідно Закону України  «Про стратегічну екологічну оцінку» є проєктом документу державного планування місцевого рівня. ДПТ з Звітом про стратегічну екологічну оцінку в електронному вигляді, копії оголошень в засобах масової інформації та повідомлення про оприлюднення цих документів надіслані в департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА та департамент охорони здоров’я  (листи Жидачівської ради від 01.05.2023 за вих..№ 101/07/10-06/23 та № 100/07/10-06/23) .

   Станом на 26.05.2023р. включно ( закінчення терміну подачі пропозицій і зауважень, про що вказано в повідомленні про оприлюднення проекту ДПТ) пропозиції та зауваження від громадськості до проекту ДПТ у Жидачівську міську раду не надходили, а також не надходили результати щодо розгляду ДПТ з департаменту охорони здоров’я та департаменту  екології та природнії ресурсів Львівської ОДА.

За відсутності письмових зауважень і пропозицій громадськості та органів виконавчої влади у сфері охорони здоров’я, екології та природнії ресурсів протягом зазначеного терміну пропоную розглянути проєкт детального плану території в м.Жидачеві вул.Залізнична,11 для реконструкції нежитлової будівлі на засіданні виконавчого комітету міської ради, а після погодження подати на затвердження  Жидачівській міській раді.

 

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ, начальник відділу

архітектури та містобудування                                                                          Л.В.Людкевич

 

 

29 травня 2023 року

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень