ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 31.05.2023 16:14

31 травня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Процана відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

На засіданні виконавчого комітету розглянули та прийняли рішення про внесення змін до показників бюджету Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік, рішення про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, а також рішення про створення Жидачівської міської субланки Стрийської районної ланки Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Члени виконавчого комітету також затвердили Подання органу опіки та піклування про доцільність призначення опікунів, прийняли рішення про реєстрацію помічників фізичних дієздатних осіб, про прийняття на обслуговування осіб, які отримують соціальні послуги в КУ «Центр надання соціальних послуг» Жидачівської міської ради та внесення громадян до банку даних установи, розглянули ряд інших питань  щодо соціального захисту мешканців громади, містобудівні та фінансові питання.