23 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ГЕРОЇВ

Дата: 22.05.2023 17:06

У ці травневі дні Україна вшановує Героїв, які віддали своє життя, виборюючи нашу Свободу.

Ми молимося й схиляємо голови, вшановуючи пам’ять борців за волю України, воїнів Збройних Сил України, які гідно перейняли естафету в своїх прадідів, захищаючи українську землю від російської агресії. Пишаємося мужністю й підтримуємо наших захисників, які своєю незламністю завоювали прихильність мільйонів людей у всьому світі та підсилили віру в нашу Перемогу над підступним ворогом.

Висловлюю щиру вдячність всім нашим Героям, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь! Нехай на українській землі панують  мир і злагода! Бажаю добра і щастя  кожній родині й всім нам  - єдності й віри в нашу Перемогу!

Вічна слава полеглим Героям!

Слава Україні!

Жидачівський міський голова                   Володимир ЛЕВКО