18 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата: 17.05.2023 15:41

Щороку, в третій четвер травня, в Україні та в багатьох інших країнах світу відзначають День вишиванки. Це свято не передбачає обовязкових заходів, лиш спонукає кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – одягнути вишиванку. Разом з тим, ця дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції.

Як показує досвід, наші люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів, які сьогодні, в цей непростий і тривожний час, є особливо важливими для кожного з нас.

Тож свято бережімо традиції українського народу, які мають глибоке коріння й допоможуть всім нам пройти сьогоднішні випробування, вистояти  у важкій боротьбі за рідну землю та здобути Перемогу.

З Днем вишиванки!

Жидачівський міський голова                Володимир ЛЕВКО