ПЕРЕМОЖЦІ V БЛАГОДІЙНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ "ФОЛЬКЛОРНИЙ ДИВОСВІТ-2023"

Дата: 15.05.2023 15:46

14 травня народні ансамблі танцю Жидачівського міського Будинку культури «Удеч» - «Молодість» (керівник Л. Пакош) та «Удеч» (керівник І. Русанюк) стали переможцями V Благодійного Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу народної, класичної, сучасної та бальної хореографії «Фольклорний дивосвіт-2023» (с. Сокільники Львівської області).

Фестиваль відбувся на підтримку ЗСУ в рамках мистецького проєкту «Для тебе, Воїне!» за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації та Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки.