ПЕРЕВІРЕНО РОБОТУ АВТОБУСНИХ МАРШРУТІВ ЖИДАЧІВСЬКОГО НАПРЯМКУ

Дата: 11.05.2023 09:17

Працівниками управління транспорту та зв'язку Львівської ОВА спільно з працівниками Укртрансбезпеки проведено перевірку дотримання перевізниками вимог транспортного законодавства, під час надання послуг з перевезення пасажирів.
В ході спільної рейдової перевірки складено 3 акти за порушення автотранспортного законодавства перевізником «Жидачівавтотранс», а саме порушення статті 40 (порушення затвердженого графіку та схеми руху) Закону України «Про автомобільний транспорт».
Зазначаємо, що дані рейдової перевірки носитимуть систематичний характер. В разі виявлення фактів неналежного надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, зареєструвати своє звернення можна за коротким номером «Гарячої лінії області» – 112»