У ШКОЛАХ ГРОМАДИ ПРОДОВЖУЮТЬ РЕАЛІЗАЦІЮ БЛАГОДІЙНОГО ПРОЄКТУ FLOWERS4SCHOOL

Дата: 04.05.2023 12:43

У школах громади продовжують реалізацію благодійного проєкту  Flowers4School. Вже розпочався другий етап реалізації проєкту. Його мета – перетворити кожну школу на квітучий парк, де діти вивчатимуть природу та відновлюватимуть ментальне здоровя.

Як інформує директор Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2 Оксана Мальцева, «Квіти перемоги», посаджені  під час Всеукраїнського  благодійного проєкту, вже розпустилися. Крокуси, проліски, нарциси, тюльпани, гіацинти прикрашають подвір’я школи і милують своєю неповторною красою.

Проєкт Flowers4School - не лише про озеленення, він про народження нового життя й внутрішнє відновлення. Квіти – це символ відродження України й символ ПЕРЕМОГИ над ненависним ворогом.