ЗАХИЩАЮЧИ УКРАЇНУ ЗАГИНУВ 44-РІЧНИЙ ВОЇН ІЗ СЕЛА ПЧАНИ ІВАН НАСТУНЧИН

Дата: 03.05.2023 10:37

Війна продовжує приносити горе та біль у наші родини та громаду.

Жидачівська громада отримала сумну звістку про те, що 1 травня 2023 року під час виконання бойового завдання, внаслідок ураження осколками та отримання поранень несумісних з життям, поблизу населеного пункту Нью-Йорк Донецької областІ загинув 44-річний воїн із села Пчани Жидачівської громади - командир  бойової машини – командир 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу 7 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини А0998 ЗСУ, молодший сержант Іван Євстахійович Настунчин, 1978 року народження.

Наш захисник був мужнім воїном і патріотом, пішов боронити свою Батьківщину і нас вами.

Жидачівська громада висловлює щирі співчуття матері захисника України – Анні Петрівні дружині - Ірині, синові – Максиму, дочці – Андріані, сестрам – Станіславі, Марії, Наталії, братам – Петру та Ігорю й всім  рідним і близьким загиблого Героя.

За попередньої інформацією, чин поховання захисника України Івана Настунчина відбудеться 6 травня 2023 року у с. Пчани Жидачівської громади. Більш точну інформацію повідомимо згодом.

Вічна шана і пам’ять Герою!