НАШІ ЮНІ СПОРТСМЕНИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ І ПРИЗЕРАМИ ВІДКРИТОГО ТУРНІРУ ТА ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВЩИНИ З КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

Дата: 02.05.2023 12:46

29-30 квітня у спортивному комплексі НУ «Львівська Політехніка» відбулися дві цікаві спортивні події - відкритий турнір «ПЕРШИЙ КРОК» та чемпіонат Львівської області з кіокушинкай карате.

Наші  юні спортсмени, вихованці тренера Степана Магарського, серед яких є кілька представників сусідніх громад, вдало виступили на цих змаганнях. Вадим Бовкіт, Дмитро Кузьма, Роман Кос, Софія Миц і Дарина Клим стали переможцями чемпіонату Львівщини з кіокушинкай карате. Друге місце на змаганнях здобули: Олександр Голомей, Назар Сивак, Юлія Кузуб, Дмитро Ковтун. Третє місце вибороли: Орест Голяк, Михайло Драбик, Владислав Сенюра, Олександр Дяків, Максим Карплюк.

Переможцями та призерами відкритого турніру «ПЕРШИЙ КРОК» стали: перше місце - Нестор Петрінець,  друге – Михайло Гетьман, Данило Бербеца, Ольга Пелиш, третє – Анастасія Жемевка, Олександр Цап, Данило Порціна, Вероніка Пігулевська.

Вітаємо  юних спортсменів та їхнього тренера й бажаємо нових здобутків!