ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ "КУБОК ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ"

Дата: 02.05.2023 12:24

У спортивному залі Жидачівської ДЮСШ відбувся відкритий турнір з волейболу  «Кубок Жидачівської громади», в якому взяли участь п’ять команд. Спортивні змагання розпочали хвилиною мовчання на вшанування пам’яті загиблих захисників України та спільним виконанням Гімну України.

Перше місце у відкритому турнірі з волейболу «Кубок Жидачівської громади» здобула команда у складі Романа Стасини, Арсена Вдовичина, Дмитра Козака, Христини Гриців. Другою була команда Тараса Іваника, Віктора Бойковича, Віталія Машталіра, Христини Гаврильчук. До трійки призерів також увійшла команда Івана Качараби, Віталія Форті, Тетяни Салій, Ірини Гучко.

Переможців турніру відзначено кубками та медалями. Організатор змагань – відділ молодіжної політики та спорту Жидачівської міської ради.