АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 01.05.2023 15:54

30 квітня в приміщенні КЗ «Жидачівський міський будинок культури «Удеч» відбулася атестація аматорських художніх колективів Жидачівської громади.

Перед присутніми виступили: колективи КЗ «Жидачівський міський будинок культури «Удеч» - Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Лілея», Народний аматорський ансамбль танцю  «Молодість», Народний аматорський струнний ансамбль «Кантабіле», Народний аматорський вокально-інструментальний гурт «Галичани», Народна аматорська  кіно-фотостудія «Оберіг», Народний аматорський колектив «Дністрові зорі»,  Народний аматорський драматичний колектив «Живчик», Народний аматорський ансамбль народного танцю «Удеч»; Народний аматорський фольклорний колектив «Терлиця» Народного дому-філії с. Бережниця, зразковий хореографічний колектив «Джерельце» КЗ «Жидачівський міський будинок культура «Удеч», Народний аматорський фольклорний колектив «Вільхівчанка» Народного дому-філії с. Вільхівці.

Одностайним рішенням атестаційної комісії усім колективам підтверджено почесне звання «Народний (зразковий) аматорський колектив».

Підтримати аматорські художні колективи прийшли: Жидачівський міський голова Володимир Левко, перший заступник міського голови Ігор Процан та начальник відділу культури Оксана Зубрицька.

За словами співголів обласної атестаційної комісії - директора навчально-методичного центру культури і мистецтв Львівщини Ольги Дуляби та начальника відділу культурно-просвітницької роботи департаменту культури, національностей та релігій Львівської ОВА Іллі Стефанка, аматорські творчі колективи  Жидачівської громади є чудовим прикладом мистецької краси та таланту. Завдяки своїм виступам вони наповнюють місцевих мешканців та гостей громади відчуттям справжньої енергії та життєрадісності.

Танцювальні колективи громади привертали увагу своїм майстерним володінням технікою та хореографією. Вони створили захоплюючі виступи, які вразили глядачів своїм професіоналізмом та емоційністю. Їхні танцювальні композиції дивували оригінальністю та креативністю.

Музичні колективи громади дарували  слухачам чудові мелодії та незабутні враження. Вони  передавали різноманітні настрої та емоції, зберігаючи при цьому свою індивідуальність і стиль.

Вокально-хорові колективи громади відзначились високим професійним виконанням.

Справжнім мистецтвом, створеним  натхненням акторів і режисера був виступ театрального колективу «Живчик».

Цікавими та пізнавальним були виставка та фільм про традиційні українські писанки Народної кіно-фотостудії «Оберіг».

Представниками журі також було відзначено й те, що громаду представляють яскраві різножанрові творчі колективи, які можуть достойно представляти своє мистецтво на обласному, загальноукраїнському та міжнародному рівні.

Представники обласної атестаційної комісії разом із керівництвом Жидачівської міської ради також ознайомилися із роботою Жидачівської міської публічної бібліотеки та Жидачівської мистецької школи, в яких також постійно працюють над вдосконаленням форм і методів роботи й відчувають у цьому підтримку місцевої влади.