ВАЖЛИВО НАВЧИТИ ДІТЕЙ АЛГОРИТМУ ПОВЕДІНКИ В НЕБЕЗПЕЧНИХ СИТУАЦІЯХ
Дата: 28.04.2023 12:10
Кількість переглядів: 102
Наше життя у сучасному світі постійно зазнає впливу небезпек, тому дуже важливо навчити дітей алгоритму поведінки в небезпечних ситуаціях.
В межах реалізаціі Всеукраінського проєкту в Жидачівському закладі загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва відкрили сучасний , інтерактивний «Клас безпеки». Кабінет розділений на різні навчальні зони та обладнаний інвентарем для домедичноі допомоги, гасіння пожежі, захисту від радіаційної та хімічної небезпеки; електроприладами, дидактичними іграми. Тут діти різних вікових категорій зможуть в теорії і на практиці навчитися основ пожежної та мінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» , правил надання домедичноі допомоги, а для молодших школярів створений пізнавальний ігровий куток.
На відкритті були присутні представники рятувальних служб: Роман Бояновський, Мар’яна Катрич, Богдан Пастернак, Анна Блюсович , методист відділу освіти Жидачівськоі міської ради Роксолана Петришин.
Створення таких тематичних класів має дуже важливе значення, адже знання правил безпеки - запорука успішного та безпечного майбутнього школярів.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/61e095a2c07b3495572a7ae71ba5614e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/e0c8af14cbf0cfdce3661d6a3f19576a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/93bf96005e02fa642cc93b61d6331d7c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/f286c17726735bb93f1e6c83878d6bf1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/19b9bee11100f70470532c81d144a8e7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/453828fef8ab7725b3b5f6e819b7aae5.jpg)