ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАПЛАНОВАНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН

Дата: 27.04.2023 17:01

ТзОВ «СП» «САЛІКС» повідомляє вас про те, що на полях Жидачівської  ОТГ (угіддя «жачка» м.Жидачів – 50 га,  с.Туради – 10 га)  28.04.2023р.  буде проводитись обприскування посівів озимого ріпаку засобами захисту рослин згідно регламенту застосування пестицидів та агрохімікатів ( температура повітря не вище 25°С, відносна вологість повітря не нище 50% та швидкість вітру до 4 м/с. у вечірні та ранкові години в період відсутності льоту бджіл).

Пестициди, їх застосування, норми, кратність обробок у підприємстві відповідає «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні». Доповненням до «Переліку» та Інструкціям з безпечного застосування пестицидів, які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я і Міністерства екології та природніх ресурсів України.

Перелік  засобів захисту :

АЦЕ ЛЮКС - 0,0,25кг/га;

ТАНДЕМ - 0,2л/га;