ПОДЯКА ВІД ОРГАНІЗАТОРІВ ЕТНОФЕСТИВАЛЮ "ГАЇВКИ В БЕСКИДАХ"

Дата: 25.04.2023 10:51

23 квітня зразковий танцювальний колектив «Джерельце» (молодша група, керівник – Наталія Сеньків) Жидачівського міського Будинку культури «Удеч» мав чудову поїздку до Польщі. Діти вперше побували в Устріках Долішніх й стали учасниками чудового свята – етнофестивалю  «Гаївки в Бескидах». Вони мали змогу в прекрасний весняний день поділитися нашими гаївками із мешканцями цього чудового краю, а також просто погуляти та добре відпочити. Організатори етнофестивалю відзначили зразковий танцювальний колектив «Джерельце» Подякою – за вагомий творчий внесок у збереження та примноження звичаїв та традицій українського народу.

Учасники поїздки вдячні голові громадської організації «Суспільно-культурне товариство «Устріки» Віктору Козоглодюку за організацію цього свята. Наші талановиті дітки тільки розпочинають свою працю, тож ця поїздка та участь в етнофестивалі «Гаївки в Бескидах» допоможе їх творчому становленню.