ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ВЕЧІР НА ПІДТРИМКУ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 24.04.2023 10:59

22 квітня у Жидачівському міському Будинку культури «Удеч» відбувся благодійний вечір на підтримку наших захисників, який, за сприяння Жидачівської міської ради, організувала Молодіжна рада Жидачівської громади.

Під час благодійного вечора було організовано аукціон картин, благодійний ярмарок рукоділля та випічки, виготовлення монет, майстер-класи. Відбулося представлення спонсорів і партнерів та багато іншого. Родзинкою вечора став виступ ВІА «Квартирник».

Ця подія залишила незабутні враження для нашої молоді, людей старшого покоління і наших діток. Його організатори дякують всім, хто взяв участь у благодійних акціях, адже кожен мав можливість своєю участю, своїм талантом, працею та небайдужістю долучитися до підтримки наших захисників.