ПРИДБАННЯ НОВОГО МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Дата: 20.04.2023 13:32

У 2022 році КНП «Жидачівська міська лікарня» взяла участь у конкурсі мікропроєктів, який проводило Посольство Німеччини. За результатами цього конкурсу, наша міська лікарня отримала кошти на придбання сучасного кольпоскопу з відеосистемою.

Сучасний апарат дозволить на ранньому етапі виявляти передракові зміни і попереджувати виникнення раку шийки матки. Дослідження безболісне, не потребує спеціальної підготовки пацієнтки. Кольпоскопія проводиться лікарями акушер-гінекологами жіночої консультації.

Наші медичні працівники також зазначають, що  кожна жінка, якщо вона турбується про своє здоров’я, повинна щорічно відвідувати лікаря-гінеколога для профілактичного огляду, адже про здоров’я необхідно дбати та захищати  себе  від небезпечних захворювань.