ПРОДОВЖУЄТЬСЯ СПІЛЬНА РОБОТА З ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПІДТРИМКИ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 20.04.2023 11:47

Волонтерські організації, небайдужі мешканці, колективи установ громади продовжують спільну роботу з організації волонтерської підтримки наших захисників.

Колектив Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2 напередодні Великодніх свят організував благодійну акцію «Великодній кошик для захисника». Сформували та відправили 12 посилок (солодкі подарунки, паски, ковбаси, шинки, кава, чай, печиво, шоколад, різні смаколики, великодні привітання та побажання) для воїнів, діти яких навчаються у школі та воїнів - випускників навчального закладу. Також відправили 68-й окремій єгерській бригаді ім. Олекси Довбуша (випускнику школи Ігорю Щурку та його побратимам) мийку високого тиску Karcher.

Наші захисники отримали подарунки та Великодні привітання, які нагадали їм про рідний дім, родинне тепло й принесли відчуття свята в їхні нелегкі фронтові будні.